InfoParking łatwiejsza i przyjaźniejsza

Musisz przeczytać

Użytkownicy smartfonów mogą już korzystać z nowej – ulepszonej wersji aplikacji mobilnej InfoParking, poświęconej krakowskiej strefie płatnego parkowania. Nowa wersja ma być bardziej przyjazna dla użytkowników i posiada kilka nowych funkcji.

Do tej pory kierowcy korzystający z aplikacji InfoParking mogli dowiedzieć się z niej, gdzie są rozmieszczone parkometry i zapamiętywanie na podstawie GPS miejsca pozostawienia swojego pojazdu. Nowa wersja aplikacji pozwala dodatkowo zapoznać się z kompletną mapą strefy płatnego parkowania oraz w łatwy sposób trafić do biura obsługi strefy.

Dzięki aplikacji kierowcy mają w szybki i prosty sposób, przy użyciu swojego telefonu, namierzyć najbliższy parkometr i opłacić postój w strefie. W łatwy sposób możemy również zapisać lokalizację naszego pojazdu, dzięki czemu bez przeszkód odnajdziemy swój samochód. Nowe funkcje pozwalają na zapoznanie się, gdzie dokładnie zaczyna i gdzie kończy się strefa płatnego parkowania oraz gdzie znajdują się inne płatne parkingi jak np. parking pod Muzeum Narodowym.

(pt)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca