Jaja jak berety „Króla Albanii”!

Jaja jak berety to mało! Te gość musi mieć jaja jak arbuzy! Albo jaja zamiast mózgu. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że domorosły raper Paweł Rak, szerzej znany jako Popek, wejdzie do klatki z prawdziwym King Kongiem Mariuszem Pudzianowskim? To starcie odbędzie się w Tauron Arenie Kraków już 3 grudnia!

O tym, że kontrowersyjny muzyk będzie walczył w Krakowie pisaliśmy już wielokrotnie. Choćby tutaj: „Kraków nie chce rymów Popka”. Przyjedzie się naparzać?”. Dziś jednak, już oficjalnie, wiemy, że Paweł Rak skrzyżuje rękawice z doświadczonym Mariuszem Pudzianowskim.

Dla lidera „Gangu Albanii” będzie to debiut w federacji KSW. Wcześniej walczył już jednak w MMA, w 2008 roku na Wyspach Brytyjskich. Na trzy walki wygrał dwie, ale to ta przegrana zapisała się w historii. A właściwie to, co działo się potem. Fani rapera wszczęli burdy w hali w Reading,  w ruch poszły krzesełka i pięści, a sam „Popek” został ukarany zakazem toczenia walk na terenie Wielkiej Brytanii.

W Polsce jednak walczyć może, co wykorzystała federacja KSW i zrobiła medialną walkę z Pudzianem. Ten hitowy pojedynek rapera z zawodowcem już 3 grudnia w Krakowie.

(lm)

Czytaj także: Kraków znów oddaje króla. Jak 400 lat temu

 

Najnowsze

Co w Krakowie