Jak radzą sobie radni? „Będzie śmiesznie”

Musisz przeczytać

Wymierzone w punkt asy serwisowe, bombardujące ataki i precyzyjne bloki – tego na tym meczu prawdopodobnie nie zobaczymy. Prawdopodobnie, bo być może właśnie wtedy urodzi się jakaś siatkarska gwiazda. Na pewno natomiast będzie sporo dobrej zabawy, zagrań z przymrużeniem oka i możliwość niesienia pomocy innym. W sobotę w małej hali TAURON Areny Kraków odbędzie się mecz charytatywny, w którym zagrają… krakowscy radni.

– Doszliśmy do wniosku, że siatkówka jest bardzo popularnym sportem i niewiele ustępuje piłce nożnej. Poza tym w naszych zespołach są także kobiety, a one wolą zagrać właśnie w siatkówkę, więc to ukłon w ich stronę, bo chcemy, aby każdy wziął udział w tym wydarzeniu – mówi nam jeden z organizatorów meczu, Artur Synowski z Młodzieżowej Rady Miasta.

To właśnie młodzi radni przetestują na parkiecie tych, który na co dzień zasiadają w ławach Rady Miasta Krakowa. – Zgodzili się bez najmniejszych problemów – dodaje Synowski.

Poza meczem, na widzów czeka mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość zwiedzenia największej hali widowiskowo – sportowej w Polsce – Tauron Areny Kraków. Podczas imprezy odbędą się także licytacje, między innymi koszulek piłkarskich. – Mamy na przykład unikatową koszulkę z podpisem piłkarza Cracovii i reprezentacji Polski Bartosza Kapustki – mówi młody radny.

Mecz charytatywny odbędzie się w sobotę (21 maja) o godzinie 10.00 w małej hali Tauron Areny.

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą miło spędzić sobotę i zobaczyć jak radni zmagają się z trudną dyscypliną, jaką jest siatkówką. Będzie śmiesznie – uśmiecha się Synowski.

(lm)

fot. DrabikPany via Foter.com

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca