Kaczyńska odwiedziła grób rodziców. Zamieszanie na Wawelu [aktualizacja]

Nie, jak błędnie podaliśmy, Jarosław Kaczyński, ale Marta Kaczyńska i Podsekretarz Stanu Wojciech Kolarski, odwiedzili dziś rano grób Lecha i Marii Kaczyńskich – poinformowały nas służby prasowe Prawa i Sprawiedliwości. Jak zapewniają politycy PiS, prezes partii odwiedzi Kraków po południu.

Każdego osiemnastego dnia miesiąca Jarosław Kaczyński odwiedza w dniu rocznicy pogrzebu swojego brata Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki ich grób  w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów.

Każdy jego przyjazd na Wawel w takim dniu związany jest z ostrymi protestami KODu i Obywateli RP którzy nie zgadzają się, żeby jako osoba prywatna, uprzywilejowana,  wjeżdżał całą kolumną samochodów na Wzgórze Wawelskie. I tak też miało być dzisiaj. Jak co miesiąc, zwolennicy opozycji przygotowywali się na popołudniową wizytę Kaczyńskiego i zorganizowali swoją manifestacje.

– Ale tym razem Jarosław Kaczyński przybył na Wawel wczesnym niedzielnym przedpołudniem. Jak co miesiąc złożył hołd swojemu bratu i opuścił już Wawel – poinformował nas nasz Czytelnik Pan Michał. Przesłał także zdjęcie wyjeżdżającej kolumny byłego premiera. Jak się okazało, w kolumnie była Marta Kaczyńska i minister Kolarski.

– Jarosław Kaczyński przyjedzie na Wawel zgodnie z planem – przekonują nas w PiS-ie.

 (kk)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie