Jola Rosiek chce mieć dziecko z prezydentem i czyta „Pamiętniki Księżniczki”! Co jeszcze ukrywa?

Tajemnicza młoda kobieta twierdzi, że była w związku z Andrzejem Dudą. Jedni sądzą, że Jola Rosiek jest nieszkodliwą psychofanką. Inni zaczynają wierzyć w jej słowa. Rosiek nie daje o sobie zapomnieć i postanowiła odpowiedzieć na pytania „fanów”. Patocelebrytka zdradziła, że ulubionymi książkami są wszystkie części „Pamiętników Księżniczki” i… chce mieć dziecko z Andrzejem Dudą! Ostrzegamy – tego nie da się odzobaczyć! 

Rosiek zdradziła, że chciałaby mieć dziecko z prezydentem Dudą. Gdyby był to chłopiec to nadałaby mu imię… Adrian, ponieważ od zawsze je lubiła. Ponadto patocelebrytka postanowiła zdradzić inne „sekrety” głowy państwa. Wciąż twierdzi, że małżeństwo prezydenta jest fikcją i Duda próbował z nią wyjechać. Opowiedziała także, że Andrzej Duda palił cienkie papierosy marki L&M. 

Już wcześniej Jola Rosiek pokazywała rzekome „dowody”, którymi miały być sms-y z numerem podpisanym „Andrzej <3”. Wiele osób nie wierzy w ich autentyczność, wskazując liczne błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, przypominające język psychofanki. 

Miłość w powietrzu. Zajrzała prezydentowi głęboko w oczy. ″Tak, kocham go″

Tajemnice Joli Rosiek

– „Miłość. Bezinteresowne poświęcanie się innym, pomaganie tym którzy tej pomocy potrzebują, zawsze jest ktoś komu jesteśmy potrzebni. Zawsze jest coś także, czego jeszcze nie doświadczyliśmy, nie zrobiliśmy na tym świecie a co warto poznać”* – pisze Jolka Rosiek, zdradzając tajemnice sensu życia. 

Młoda kobieta postanowiła także zdradzić, że czyta „Pamiętniki Księżniczki”, „Anię z Zielonego Wzgórza” i „Przygody Robinsona Crusoe”. Na co dzień słucha różnych gatunków muzyki. Ostatnio ulubioną piosenką jest „Tylko z Tobą” Agaty Sobocińskiej. 

– „Ciężko powiedzieć w takim razie, bo poglądy mam podobne do konfederacji ale z małymi wyjątkami. Ogólnie mam prawicowe poglądy ale prawdziwie prawicowe, PiS za prawicę nie uznaję” – komentuje Jolka Rosiek. 

Fanka Dudy twierdzi, że miała romans z prezydentem! Nagrała oświadczenie! [wideo]

js

Najnowsze

Co w Krakowie