Już jutro finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym. Kibice Wisły wejdą?

W czwartek Wisła zagra w finale Pucharu Polski z Pogonią Szczecin. Coraz więcej wskazuje, że sektory zajmowane przez krakowskich kibiców wypełnią się do ostatniego miejsca.

Już jutro saga pt. „Kibice Wisły Kraków na Stadionie Narodowym” dobiegnie końca i wygląda na to, że będzie miała szczęśliwe zakończenie.

Przypomnijmy, że najpierw Wisła musiała uporać się z zakazem wyjazdowym na PP, ale tu Polski Związek Piłki Nożnej dał jej zielone światło. Następnie „zastrajkowało” Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”, które wystosowało do PZPN pismo, w którym fani zespołu z Pomorza Zachodniego grożą, że nie wejdą na mecz, jeśli nie zostanie spełniony pewien warunek. A mianowicie nie podoba im się obecność policji w obrębie strefy przyjęcia kibiców.

W tej sytuacji fani Wisły się z nimi zsolidaryzowali, ale według nieoficjalnych informacji sprawa została już załatwiona.

– Od wczoraj piszę, że wszystko będzie dobrze – podsumował całe zamieszanie na portalu społecznościowym „X” Jarosław Królewski, prezes Wisły.

Mecz Wisła – Pogoń w czwartek o godz. 16.

Michał Lop  

 

Najnowsze

Co w Krakowie