Już nie tylko Żabka czy Biedronka. Kolejna sieć sklepów otwarta w niedziele!

Musisz przeczytać

Od 28 listopada 16 sklepów Jula w całej Polsce będzie otwartych we wszystkie niedziele. 

Jula nawiązała współpracę z firmą GLS w zakresie świadczenia usługi pocztowej i uzyskała status placówki pocztowej. Wdrożenie tych usług pozwoli sieci na prowadzenie działalności również w niedziele niehandlowe.

– Liczba placówek otwieranych przez konkurencję rośnie. Decyzja o pracy multimarketów Jula 7 dni w tygodniu została podjęta w odpowiedzi na zapotrzebowanie i wymogi stawiane przez rynek. Klienci sieci będą mieli możliwość zakupów w dowolnie wybranym dniu,
co w przypadku tak szerokiej oferty sprzedażowej jaką posiadają sklepy Jula jest dla kupujących istotne. Jula posiada w sprzedaży nie tylko produkty DIY, czy te związane z domem i ogrodem, ale również szereg dodatkowych kategorii, jak chociażby artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, auto-moto, odzież casual i roboczą – informuje Jula.

Sklep zapewnia, że w niedziele niehandlowe pracować będą tylko ci, którzy zadeklarują taką chęć. Za wszystkie pracujące niedziele w tym okresie pracownik otrzyma dodatkowe wynagrodzenie, również za te, które w myśl przepisów są handlowe.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca