Kaczyński: „Przed nami 4 lata ciężkiej pracy, bo Polska musi się zmieniać dalej”

– Mimo wszystko mamy powody do radości. Zdołaliśmy wygrać i wszystko wskazuje, że to się utrzyma. A jeśli się utrzyma, to będzie trwała dobra zmiana – mówił Jarosław Kaczyński podczas wieczoru wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. 

Lider Prawa i Sprawiedliwości mówił również o tym, że trzeba przekonać wyborców innych partii do zagłosowaniu w przyszłości na Prawo i Sprawiedliwość. 

– To jest powód do tego, by się zastanowić i dążyć do tego by w naszym kraju i sytuację, która zależy od nas ulepszyć i poprawić. Byśmy my sami stali się lepsi, z punktu widzenia społeczeństwa. By te wszystkie rzeczy, które nas obniżają były wyeliminowane. Nie jest to moment, by to rozważać. Musimy o tym pamiętać – komentował Jarosław Kaczyński. 

Kaczyński dodał, że PiS i Polska zasługuje na więcej. 

– Nie mamy w tej chwili dokładnych danych. Trzeba będzie się nad wieloma sprawami zastanowić. To jest perspektywa. Mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie potwierdzeniem sukcesu. Przed nami 4 lata ciężkiej pracy, bo Polska musi się zmieniać dalej i musi się zmieniać na lepsze – zapowiedział lider PiS. 

– Musimy podtrzymać naszą wiarygodność. Musimy doprowadzić to tego, by nikt w Polsce nie miał wątpliwości, że to co czynimy jest i dobre, i odpowiedzialne, i realne – dodał prezes Kaczyński.

js

Najnowsze

Co w Krakowie