Miasto Polecane Polityka

Kara za kumanie się politykami! Tak kończą ludzie o kręgosłupie moralnym grubości szpilki

W sumie spodziewaliśmy się, że kara będzie błyskawiczna i bardziej bolesna, ale w sumie to nie my wyznaczamy standardy w środowisku, które jest właścicielem “Gazety Krakowskiej”. Jakby nie było – Wojciech Harpula nie jest już redaktorem naczelnym tego dziennika.

Choć nie jesteśmy IPN-em, to na Harpulę zebrał się nam już spory katalog tekstów. Przypomnijmy jednak te dwa najważniejsze

CBA już wie. Czas na finał bulwersującej sprawy

Tak bawią się krakowskie elity! Mamy kompromitujące materiały

W skrócie – Harpula jako redaktor naczelny pomylił sobie rolę dziennikarza z rolą PR-owca, a to tak jakby pomylić spłukiwanie wody w kiblu z wodospadem.

Słowem – recenzował i redagował książkę, a także wywiady Łukasza Gibały, kandydata na prezydenta Krakowa. Zamiast więc patrzeć politykowi na ręce, wolał mu je obmywać i balsamować, a to absolutne złamanie zasad etycznych.

M.in. dzięki naszym publikacjom obnażone zostały niskie standardy moralne pana redaktora. Chociaż spodziewaliśmy się, że kara będzie dotkliwsza, czyli przegonienie gdzie pieprz rośnie, jednak Harpula został na stanowisku dyrektora ds. rozwoju internetu w Krakowie, ma się zając także prowadzeniem nowych projektów biznesowych.

Nowym redaktorem naczelnym “Gazety Krakowskiej” został Jerzy Sułowski, dotychczasowy zastępca Harpuli.

Paweł Zalewski

zdjęcie tytułowe / fot. Pixabay