Karetka zderzyła się z samochodem osobowym. To nie był jedyny wypadek w Krakowie

Fot. Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie

To był trudny poranek na ulicach Krakowa. Do wypadków doszło na dwóch ważnych ciągach komunikacyjnych – al. Pokoju i ul. Dobrego Pasterza. W jednym z nich doszło do zderzenia karetki pogotowia z samochodem osobowym.

„Poranne zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego Skoda i ambulansu Mercedes, do którego doszło na skrzyżowaniu w ciągu alei Pokoju. Karetką poruszał się wyłącznie zespół reanimacyjno-transortowy (RT poza systemowy). Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował kierowcę Skody do szpitala celem dalszej diagnostyki”- informuje Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie.

Ale rano doszło także do wypadku na na ulicy Dobrego Pasterza. Na skutek zderzenia Audi i Opla poszkodowane zostały dwie osoby.

Poranne zdarzenie drogowe na ulicy Dobrego Pasterza, gdzie wskutek zderzenia Audi i Opla poszkodowane zostały dwie osoby.

Opublikowany przez Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie Środa, 9 września 2020

A to z kolei wypadek w powiecie dąbrowskim…

Miejscowość Radwan powiat Dąbrowski DK nr 73 – wypadek drogowy z udziałem kilku samochodów. Na miejscu działania prowadzą służby ratunkowe. Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Opublikowany przez 112malopolska.pl Środa, 9 września 2020

(red)

Zobacz także