Karta Krakowska. Nowi użytkownicy, nowi partnerzy

Fot. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie S. A

Karta Krakowska stała się przebojem lokalnego rynku usług. Z jej dobrodziejstw korzysta już niemal 170 tysięcy osób, które dzięki niej mogą liczyć na tańsze przejazdy środkami komunikacji miejskiej, ale i liczne ulgi u wybranych partnerów, których, jak przekonują urzędnicy wciąż przybywa.

Do tej pory partnerami Karty Krakowskiej zostały największe instytucje kultury w Krakowie. Na liście znalazły się rozliczne muzea, galerie i teatry. To jednak nie wszystko. Także kilkudziesięciu komercyjnych partnerów udziela zniżek na swoje usługi. I tu wybór jest duży – kawiarnie, baseny, księgarnie, optyk i wiele innych.

Miasto nie zasypia gruszek w popiele i wciąż zachęca do przystępowania do programu partnerskiego. Urząd Miasta przekonuje, że Karta Krakowska, to nie tylko zysk dla jej beneficjentów, ale i partnerów, gdyż miejski program to doskonałe narzędzie marketingowe do budowania trwałych, długoterminowych relacji z klientami.

Dzięki karcie przedsiębiorcy nie tylko promują i zwiększają rozpoznawalność własnej oferty czy integrują się z lokalną społecznością. Przystąpienie do programu partnerskiego wpisuje się w realizowanie powszechnej dzisiaj polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.

Bycie partnerem Karty Krakowskiej wiąże się także ze zdobyciem dodatkowego kanału komunikacji w relacji klient-przedsiębiorca, albowiem partnerzy nie tylko mogą posługiwać się rozpoznawalnym wśród krakowian znakiem „Tu honorujemy Kartę Krakowską”, ale też ich oferta jest udostępniona na stronie internetowej Karty i w materiałach promocyjnych z nią związanych. Z formalnego punktu widzenia zostanie partnerem Karty Krakowskiej jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić wniosek o przystąpienie do realizacji Karty Krakowskiej i zaproponować w nim ofertę dla beneficjentów Programu.

Po wstępnej weryfikacji, przedstawiciel Urzędu Miasta Krakowa kontaktuje się z przedsiębiorcami w celu uzgodnienia warunków realizacji oferty i zawarcia porozumienia.

Wniosek można złożyć w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia przy ul. Stachowicza 18 (pokój 305), 30-103 Kraków, lub przesłać mailem na adres: sz.umk@um.krakow.pl

Szczegóły dotyczące partnerstwa można znaleźć na stronie internetowej https://www.kk.krakow.pl/zostan-partnerem/.

Zobacz także