Kartka z odzysku. Od huty dla Huty, czyli kreatywne warsztaty dla seniorów

Pixabay

Klejenie, cięcie, wydzieranie – te czynności kojarzą się raczej z przedszkolami. Tymczasem ArcelorMittal Poland zaprasza wszystkich seniorów z Nowej Huty i z Krakowa na bezpłatne warsztaty tworzenia recyklingowych kartek wielkanocnych. – Będziemy tworzyć unikalne kartki, do których dołączymy nasiona zielonego symbolu zbliżających się świąt, rzeżuchy – mówi mam Marzena Rogozik z ArcelorMittal.

 

– Wszystkie wykonane w ten sposób kartki wielkanocne z życzeniami od twórców będziemy rozdawać nowohucianom w alei Róż i na placu Centralnym – dodaje.

Warsztaty odbędą się 20 marca w godz. 10-14 w budynku Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych na osiedlu Centrum C 10 (wejście od strony NOT) w sali nr 103. Można przyjść na całe warsztaty lub choćby na chwilę. 

– Wszystkim uczestnikom zapewniamy słodki poczęstunek i materiały do wykonania kreatywnych kartek. Jednak jeśli macie w domu niepotrzebne tasiemki, koronki, guziki czy stare gazety z kolorowymi rysunkami możecie przynieść je na warsztaty. Na pewno
się przydadzą! – mówi Rogozik.

 

(ip)

Zdjęcie tytułowe: Pixabay

Zobacz także