Kibole tracą resztki honoru. Wymyślają zadymy, ciężki sprzęt, pokazują krew w pociągach

Kibole tracą resztki honoru przy założeniu, że coś im go jeszcze zostało… Tym razem zwyrodnialcy weszli na wyższy level absurdu i bestialstwa – zaczęli wymyślać krwawe jatki i chwalić się nimi w internecie.

„30 kibiców Cracovii rannych!” – wrzeszczy tytuł na kibole.pl, jednej z popularniejszych stron zajmujących się sprawami zwyrodnialców. Materiał jest zamieszczony na czołówce strony, w kategorii: „Warto przeczytać” i wygląda tak:

fot. screen ze strony Kibole.pl

Czytamy w nim, że kilka kilometrów za Krakowem grupa około 80 kiboli Wisły Kraków oraz Ruchu Chorzów niemal dokonała rzezi na kibolach Cracovii, którzy w poniedziałek pociągiem jechali na mecz z Koroną Kielce.  Kibole Wisły mieli atakować ciężkim sprzętem, m.in. gwizdkami ninja.

„Część Pasów barykaduje się w przedziałach, reszta dostaje ciężki oklep, a pociąg zostaje zdemolowany” – czytamy.

Po potwierdzenie tej informacji zadzwoniliśmy do Komendy Małopolskiej Policji. Ledwie skończyliśmy zadawać pytanie, a usłyszeliśmy krótką odpowiedź: „To prowokacja”.

Okazuje się, że zgadzał się tylko fakt, że wczoraj Cracovia grała z Koroną w Kielcach. Reszta jest już ssana z palca.

Cracovia na mecz pojechała bowiem autokarami, spokojnie objechała w dwie strony, żadnej zadymy nie było, a zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej pochodzą sprzed kilku lat.

Jednak żeby było śmieszniej (a tak naprawdę to tragiczniej), to „kibole-dziennikarze” zapewniają, że prawdziwość informacji potwierdzili u Stadionowych Oprawców, czyli grupy… innych „kiboli-dziennikarzy”.

Niestety, po raz kolejny przekonaliśmy się, że kibol to specyficzna odmiana człowieczeństwa. O ile jeszcze człowieczeństwa…

dn

zdjęcie tytułowe / fot. screen ze strony Kibole.pl

Co z tą klimatyzacją w tramwajach?! MPK: Nic nie robimy złośliwie

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie