Kiedy koniec remontu ulicy Królowej Jadwigi? Można obstawiać u bukmachera!

Niedługo będziemy obchodzić 20-lecie rozpoczęcia remontu ulicy Królowej Jadwigi. Inwestycja ciągnie się tak długo, że zakłady na jej zakończenie trafiły do oferty bukmachera.

Remont ul. Królowej Jadwigi w Krakowie trwa od 19 lat. Pierwotnie miał zakończyć się w 2009 roku, ale ta data była już przesuwana kilkukrotnie. Analitycy STS, firmy bukmacherskiej, ocenili, czy nowa droga powstanie w kolejnym wyznaczonym terminie.

Zdaniem urzędników remont zostanie zakończony w 2023 roku. Według ekspertów STS najbardziej prawdopodobne jest, że kierowcy na zakończenie remontu ul. Królowej Jadwigi poczekają dłużej, niż deklarują władze miasta.

„Kurs na takie wydarzenie wynosi 1.45, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać 127,60 zł (po odjęciu 12% podatku od gier). Jeżeli jednak ktoś trafnie obstawi optymistyczny scenariusz, czyli zakończenie inwestycji w 2023 roku, wówczas może liczyć na 220 zł (kurs 2.50). Jeśli optymistyczny scenariusz się sprawdzi, remont zakończy się po 21 latach od rozpoczęcia, przekraczając planowany termin o 14 lat” – czytamy w komunikacie firmy.

(ko)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie