Kilkadziesiąt tysięcy kibiców pojawi się dzisiaj na Rynku Głównym. Wisła Kraków apeluje do kibiców

Wisła Kraków pokonała w czwartek po dogrywce Pogoń Szczecin 2:1 i sięgnęła po piąty w historii klubu z ul. Reymonta Puchar Polski. Piłkarze chcą świętować wspólnie z kibicami, dlatego też zaprosili wszystkich kibiców klubu do przyjścia na Rynek Główny. Początek o godzinie 14. Można spodziewać się kilkudziesięciu tysięcy kibiców. Klub wystosował również apel do kibiców 

Wisła Kraków sprawiła olbrzymią niespodzianka w finale Fortuna Pucharu Polski. Klub z Krakowa – w dogrywce – wygrała z Pogonią Szczecin 2:1 i po dwunastu latach przerwy wystąpi w europejskich pucharach. O ostatecznym wyniku przesądziło trafienie Angela Rodado. Po tym sukcesie Wisła Kraków chcą świętować wspólnie z kibicami, dlatego też klub zaprasza wszystkich Wiślaków do przyjścia na Rynek Główny.

– Zapraszamy na wspólne świętowanie. Stało się! Piłkarze Wisły Kraków sięgnęli po Puchar Polski i zapraszają Was – kibiców – na wspólne świętowanie 3 maja na Rynek Główny pod Sukiennice od strony pomnika Adama Mickiewicza. Bądźcie gotowi o godzinie 14.00 – napisała Wisła Kraków na Twitterze.

Jednocześnie klub wystosował apel do swoich kibiców. – Ze względu na przebywających na rynku turystów i trwający weekend majowy prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności, w tym o nieodpalanie środków pirotechnicznych – apeluje Wisła Kraków.

Wisła Kraków z Pucharem Polski! Feta w Warszawie (Zdjęcia)

Najnowsze

Co w Krakowie