Kino ARS powraca. Tym razem na Dolnych Młynów!

fot. Krakowskie Centrum Kinowe ARS

Kultowe krakowskie kino ARS wraca na kulturalną mapę Krakowa. Kino znalazło swoją tymczasową siedzibę w przy ul. Dolnych Młynów, gdzie już od przyszłego tygodnia wyświetlane będą spektakle w ramach Kina Letniego.

– HALO WIDZOWIE! Wracamy z dobrymi wieściami: już za tydzień ruszamy z Kinem Letnim na Dolnych Młynów 10. Zapisujcie daty w kalendarzu i widzimy się na miejscu! Zapraszamy Was do oglądnięcia kultowych klasyków wieczorową porą, na leżaku, z ulubionym zimnym napojem w ręku, a to wszystko w ogródku gościnnego Zetpete – można przeczytać na facebookowym profilu kina.

Pokazy w ramach Kina Letniego będą się odbywać w ogródku klubu ZetTePe. W programie m.in. Fargo braci Coen, Pulp Fiction Quentina Tarantino czy Amelia w reżyserii Jean-Pierre’a Jeunet’a.

Sprzedaż biletów rusza 3 lipca. Wejściówki będzie można tez kupić na miejscu w dniu seansu.

Kino Ars musiało opuścić swoją siedzibę przy ul. Tomasza po tym, jak właściciel kamienicy zadecydował, o powstaniu w niej hotelu. Początkowo miało przenieść się do Okrąglaka na pl. Nowym, jednak te plany spełzły na niczym. Informacja o tym, że Ars mógłby zagościć przy ul. Dolnych Młynów pojawiła się w kwietniu tego roku.

 

Zobacz także