Aktualności Miasto

Kobieta z dzieckiem na rowerze potrącona przez samochód! Sprawca odjechał

Groza! We wtorek doszło do wypadku, który potrafi zmrozić krew w żyłach. Kierowca samochodu uderzył w rower, którym jechała kobieta z małą dziewczynką.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Białoprądnickiej i Górnickiego, w sąsiedztwie Parku Białoprądnickiego. Około godziny 9:15 w rower uderzył biały volkswagen transporter. Rowerem jechała pani Monika, a w foteliku siedziała mała Zosia.

Dziewczynce nic się nie stało, pani Monika trafiła na SOR, ale w jej przypadku również obeszło się bez większych obrażeń. „Z możliwych scenariuszy zdarzył się najlepszy, ucierpiał rower, nie my! – pisze pani Monika.

Na miejsce wypadku została wezwana policja. Trwa poszukiwanie świadków zdarzenia, którzy pomogą w odnalezieniu człowieka kierującego volkswagenem. Mężczyzna odjechał z miejsca wypadku nie poczuwając się do winy.

<iframe src=”https://web.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fweb.facebook.com%2FKrakowiMalopolskaLokalnie%2Fposts%2F505621056473251&width=500″ width=”500″ height=”502″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true”></iframe>

Byłeś świadkiem wypadku i jesteś w stanie pomóc w identyfikacji kierowcy volkswagena? Skontaktuj się z panią Moniką albo policją.

(wm)

fot. Facebook