Kojarzycie ten nieużytek w sąsiedztwie Bonarki? Powstanie tam… kolejne centrum handlowe

fot. Arge Nieruchomości

Zajmie 7,5 hektara, a w środku będzie 30 000 metrów kwadratowych na sklepy i restauracje. W sąsiedztwie Bonarki ma powstać kolejne centrum handlowe, robocza nazwa – Kamieńskiego Retail Park.

Nowy obiekt ma powstać pomiędzy ulicami Kamieńskiego, Walerego Sławka i Centrum Handlowym Bonarka. Dziś jest tam duży nieużytek z doprowadzonymi drogami dojazdowymi.

fot. Google Maps

Pewnie wielu z Was zastanawiało się, com tam powstanie. No cóż, nic specjalnie oryginalnego – kolejny moloch ze sklepami, restauracjami i sklepami fitness.

Za inwestycję odpowiada Arge Nieruchomości. W opisie inwestycji czytamy:

Znajdować się tam będą wielkopowierzchniowe sklepy oferujące markowe towary z przystępną ceną. Na Klientów centrum będą czekać sklepy z odzieżą, obuwiem, sprzętem sportowym, artykułami spożywczymi i restauracje, a także lokale oferujące szeroki wachlarz usług. W ramach parku handlowego działać będzie również centrum medyczne oraz nowoczesny klub fitness.

Niewątpliwym atutem centrum handlowego będzie bardzo łatwy dojazd, sprawna komunikacja oraz duży parking podziemny i naziemny, mogący pomieścić co najmniej 1 500 samochodów.

Według informacji portalu Investmap.pl, centrum handlowe ma być gotowe w drugim kwartale 2019 roku.

Arge zapewnia, że projekt wciąż jest we wstępnej fazie projektowania. Obawiamy się jednak, iż nie oznacza to, że nagle wizja z centrum handlowego przemieni się w coś, co przyniosłoby więcej korzyści lokalnej społeczności. Bo wydawać pieniądze to my już mamy gdzie.

(wm)

fot. Arge Nieruchomości

Zobacz także