Kolejna linia lotnicza wznawia połączenia z Krakowem. Na razie tylko jeden kierunek

Lada dzień nad Krakowem znów zaroi się od samolotów. Kolejna linia lotnicza zapowiedziała wznowienie kursów. Na początku czerwca połączenia z Krakowa zaoferuje Lufthansa.

Z Krakowa będzie można polecieć do Frankfurtu. Połączenia będą realizowane pięć razy w tygodniu. Loty wejdą w skład nowego czerwcowego rozkładu rejsów, a bilety można od dziś rezerwować na stronie przewoźnika.

Do końca czerwca Lufthansa Group zaoferuje pasażerom 1800 cotygodniowych przelotów do ponad 130 miast na całym świecie. Linie Grupy (Lufthansa, SWISS i Eurowings) od czerwca znacznie rozszerzą rozkład rejsów i zaoferują pasażerom możliwość podróży do wielu słonecznych, wakacyjnych kierunków, jak również liczne loty międzykontynentalne. W nowej ofercie znajdzie się ponad 106 miast docelowych w Niemczech i Europie oraz ponad 20 destynacji długodystansowych, znacznie rozszerzając obowiązujący do końca maja rozkład połączeń.

– Wprowadzając czerwcowy rozkład połączeń w istotny sposób przyczyniamy się do rewitalizacji infrastruktury lotniczej, kluczowego elementu siły ekonomicznej Niemiec, jak i całej Europy. Ludzie chcą i mogą wrócić do podróżowania, zarówno w celach rekreacyjnych, jak i zawodowych. Dlatego w nadchodzących miesiącach będziemy stopniowo zwiększać zakres oferowanych przez nas usług, ponownie łącząc Europę ze sobą i z pozostałą częścią świata – powiedział Harry Hohmeister, Członek Zarządu Deutsche Lufthansa AG.

W pierwszej połowie czerwca Lufthansa wznowi europejskie rejsy z Frankfurtu do: Warszawy, Hanoweru, Majorki, Sofii, Pragi, Billund, Nicei, Manchesteru, Budapesztu, Rygi, Krakowa, Bukaresztu, Dublina oraz Kijowa. Z Monachium pasażerowie mogą udać się w podróż do Münster/Osnabrück, Sylt, Rostocku, Wiednia, Zurychu, Brukseli oraz Palmy na Majorce.

ml, inf. prasowa

Najnowsze

Co w Krakowie