Kolejny diler w rękach krakowskiej policji

Jest kolejny narkotykowy sukces krakowskich policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali dilera, który w wynajmowanym mieszkaniu prowadził magazyn narkotykowy. Zabezpieczono kilkaset porcji narkotyków przygotowanych do sprzedaży, które lada dzień miały trafić na rynek.

Policjanci z wydziału kryminalnego od długiego czasu rozpracowują sieć dilerów narkotykowych działających na terenie Krakowa. Niemal każdego tygodnia dochodzi do kolejnych zatrzymań osób zamieszanych w produkcję i rozprowadzanie narkotyków. Dzięki zeznaniom świadków i własnym ustaleniom, udało się namierzyć kolejnego mężczyznę, który miał zajmować się handlem narkotykami.

Policja szybko ustaliła mieszkanie, które miał wynajmować podejrzany i zorganizowała przeszukanie. W mieszkaniu dilera zabezpieczono kilkaset gotowych działek narkotyków, które miały trafić do sprzedaży. Oprócz samych narkotyków udało się również zabezpieczyć akcesoria służące do porcjowania i ważenia narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków za co grozi mu kara do 8 lat więzienia.  

(pt)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie