Komendant uderzył pięścią stół, jest nagroda za pomoc. Widziałeś może ten wypadek?

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wyznaczył nagrodę w wysokości 5 tys. zł za informację, która pomoże zidentyfikować narciarza, który najprawdopodobniej spowodował wypadek w Białce Tatrzańskiej. W jego wyniku połamane nogi ma 6-letni chłopczyk.

Do wypadku doszło w piątek w Białce Tatrzańskiej. Ok. godz. 12.20 na stoku narciarskim nr 9 Kotelnicy Białczańskiej zderzyło się dwóch narciarzy. Dorosły mężczyzna zjeżdżający w dół z impetem uderzył w 6-latka, który z ojcem uczył się jeździć na nartach.

Sprawca wypadku nawet nie zatrzymał się, aby sprawdzić czy coś dziecku się stało. Rodzic do poszkodowanego dziecka wezwał ratowników TOPR-u, którzy udzielili pierwszej pomocy (więcej szczegółów poniżej).


Osoby, które widziały wypadek lub wiedzę cokolwiek na jego temat lub o tożsamości poszukiwanego narciarza, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem pod nr tel. 18 20 23 400. Informacje można przekazywać także anonimowo. Za pomocną informację czeka 5 tys. zł.

ip

Najnowsze

Co w Krakowie