Koncert gwiazd na Rynku Głównym. Ale zaśpiewać każdy może…

De Mono, Viki Gabor, Piotr Kupicha, Three Of Us i Marta Gałuszewska – takie gwiazdy pojawia się na scenie na Rynku Głównym w Krakowie podczas koncertu z okazji Święta Niepodległości. 11 listopada odbędzie się piąta już edycja akcji „Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów”.

W samo południe na Rynku Głównym w Krakowie podczas koncertu karaoke największe polskie hity zaśpiewają gwiazdy krajowej sceny wraz z publicznością, a wydarzenie zwieńczy koncert zespołu De Mono. „To będzie wyjątkowa, radośnie patriotyczna impreza organizowana przez radio RMF FM z okazji Święta Niepodległości, którą w samo południe rozpocznie wspólne odśpiewanie hymnu. A później, podczas koncertu w formie karaoke polskie hity wszech czasów zaśpiewają Viki Gabor, Piotr Kupicha, Three Of Us i Marta Gałuszewska” – informują organizatorzy koncertu.

Obok sceny stanie wielki telebim z animacjami i tekstami utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek. Na zakończenie imprezy mini-koncert zagra zespół De Mono.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów już od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Sarsa, Anna Karwan, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Sound’n’Grace, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Lanberry i Marcin Sójka.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie