Koncert w hołdzie Armii Krajowej na Wawelu. 500 bezpłatnych zaproszeń do rozdania

3 września 2022 roku o godz. 19:00 w Zamku Królewskim na Wawelu na Dziedzińcu Arkadowym odbędzie się spektakl muzyczny pn. „Rzuciliśmy życie na szańce”. To koncert w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego – w hołdzie Armii Krajowej. 500 bezpłatnych wejściówek jest do odebrania w Sekretariacie Biura Wojewody w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie (ul. Basztowa 22, pokój 119) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

– Armia Krajowa wraz z Polskim Państwem Podziemnym stanowiły najsilniejszą armię konspiracyjną w całej okupowanej Europie. 3 września na Wawelu usłyszymy szereg piosenek obrazujących ich historię. Zapraszam wszystkich Małopolan chcących oddać hołd AK. Zapewniam, że będzie to niezapomniane doświadczenie – zachęca wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

Liczba miejsc na koncert jest ograniczona. Wstęp możliwy będzie za okazaniem zaproszenia. 500 bezpłatnych wejściówek jest do odebrania w Sekretariacie Biura Wojewody w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie (ul. Basztowa 22, pokój 119) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie