Konkursy na dyrektora w ponad stu szkołach i przedszkolach [wykaz]

Urząd Miasta Krakowa ogłosił harmonogram konkursów na stanowiska dyrektorów w krakowskich szkołach i przedszkolach. Wykaz zawiera ponad sto placówek. Konkursy na dyrektora będą m.in. w dwóch najlepszych szkołach ponadpodstawowych w Krakowie – V Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Łączności.

Do startu w konkursach na dyrektorskie stanowiska w szkołach i przedszkolach zachęca Anna Korfel-Jasińska, zastępca prezydenta Krakowa ds. edukacji, sportu i turystyki. – Wśród krakowskich nauczycieli, ale również innych osób zaangażowanych w działania edukacyjne, nie brakuje osób ambitnych i pełnych chęci do działania. Wiele z nich z pewnością świetnie odnalazłoby się w roli osoby zarządzającej miejskim przedszkolem, szkołą czy placówką – przekonuje wiceprezydent Anna Korfel-Jasińska i zachęca do poznania procedury konkursowej oraz składania dokumentów aplikacyjnych.

Poniżej ogłoszenie o harmonogramie konkursów na stanowiska dyrektorskie w krakowskich szkołach i przedszkolach z wykazem wszystkich placówek, gdzie takie konkursy są planowane, terminami składania dokumentów oraz warunkami, jakie muszą spełniać kandydaci na te stanowiska.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie