Koronawirus w Krakowie. Siłownia zamknięta? Ale można odpłatnie testować urządzenia i przyjść do „kościoła”

fot. Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Nowe obostrzenia wprowadzone przez rząd z powodu dużej liczby zakażeń koronawirusem to m.in. zamknięcie siłowni. Klub Atlantic Sports zachęca jednak swoich klientów do płatnego testowania maszyn, na zgromadzenia religijne „Kościoła Zdrowego Ciała” i mecze squasha bez udziału publiczności.

„Kochani Klienci, wiemy, że czekaliście na naszą decyzję… My czekaliśmy na Rozporządzenie i mieliśmy cichą nadzieję, że mimo wczorajszej konferencji prasowej premiera, ktoś zmądrzeje i zmieni decyzję… Niestety nie doczekaliśmy się. Musimy zatem sami działać” – napisała w mediach społecznościowych menadżerka Atlantic Sports, Marta Jamróz.

Krakowska siłownia znalazła sposób na ominięcia zakazu działalności dla siłowni. „Skoro nie mogą funkcjonować siłownie – w miejsce naszej od dzisiaj otwieramy sklep Atlantic ze sprzętem do ćwiczeń, więc możemy i zapraszamy wszystkich, którzy chcą testować odpłatnie nasze maszyny” – czytamy na Facebooku Atlantic Sports.

A co z zajęciami fitness? Klub informuje, że ruszają zgromadzenia religijne członków związku pn. „Kościół Zdrowego Ciała”. „Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe. Oświecony Olek i Czcigodna Gosia zapraszają dzisiaj na wyjątkowe wydarzenia religijne” – tłumaczy menadżerka klubu.

Fot. Facebook

Jest też pomysł na granie w squasha – codziennie odbywać się będą specjalne zawody sportowe bez udziału publiczności.

– Wszystko zgodnie z prawem – podkreśla menadżerka klubu.

„My nie tylko walczymy o zdrowie! My teraz walczymy o przetrwanie! O nasze miejsca pracy! O ludzi, którzy wrócili i stęsknili się za nami! O możliwość wyboru!” – czytamy na Facebooku Atlantic Sports.

(red)

Zobacz także