Kultura Polecane

„Kiedy kota nie ma…”. Ale gdy go masz, pochwal się zdjęciem i zgarnij nagrodę! [konkurs]

Prosta akcja – w komentarzu poniżej wklejasz zdjęcie kota, ludzie lajkują, Ty dostajesz nagrodę wartą blisko 200 zł.

Myśleliśmy nad różnymi konkursami, ale ten łączy przyjemne z pożytecznym. Możesz pochwalić się swoim pupilem, a w zamian masz szansę otrzymać bilety do teatru na spektakl „Kiedy kota nie ma…”.

Sprawę załatwiasz 2-3 klikami. W komentarzu pod tym tekstem wklej zdjęcie kota i jeśli otrzyma on najwięcej lajków (od rodziny, znajomych, przypadkowo zaczepionych ludzi – obojętne) – wygrywasz podwójny bilet na niedzielny spektakl „Kiedy kota nie ma…” (12 listopada, Kijów Centrum, godz. 18).

W tej znakomitej komedii bieg komicznych wydarzeń może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!

A jedyna  przewidywalna rzecz  tego listopadowego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

„Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza – a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok….” – oto fragment recenzji krytyka teatralnego.

Bilety można nabywać w kasie Kijów Centrum, al. Krasińskiego 34, tel. 12 433 00 33 oraz na: www.edmaart.plwww.abilet.plwww.kupbilecik.plwww.biletyna.pl

Bilety można też wygrać w naszym KONKURSIE! Wystarczy poniżej wkleić kota. Wygrywa ten, kto w piątek dokładnie o godz. 12 będzie miał najwięcej lajków. Ze zwycięzcą skontaktujemy się przez Facebooka. Powodzenia!

***

„Kiedy kota nie ma”

Reżyseria: Andrzej Rozhin

Obsada: Kasia Skrzynecka, Jacek Lenartowicz, Ania Gornostaj, Wojciech Wysocki, Ola Grzelak, Marta Wierzbicka

Termin12 listopada 2017 r. godz. 18:00

MiejsceKijów Centrum, Kraków, al. Krasińskiego 34

Bilety85 zł, 95 zł, 110 zł ( w zależności od miejsca na sali ).

Zamówienia zbiorowe: karolina@edmaart.pl , tel. 501 28 58 63

dn

zdjęcie tytułowe / fot. Pixabay