Kraków Airport pokazał zimowy rozkład lotów

Z soboty na niedzielę (29-30 października 2022) zaczyna obowiązywać zimowy rozkład lotów. Z lotniska w Balicach linie lotnicze będą oferować 125 połączeń do 84 miast w 32 krajach.

– Z soboty na niedzielę 29 października rozpoczynamy w Kraków Airport Sezon Zima 2023/2024. Rekordowy wzrost ruchu pasażerskiego w wakacje stał się dla nas motywacją do dalszej pracy, której efektem jest atrakcyjna i różnorodna oferta połączeń lotniczych dla naszych pasażerów. Zimowa siatka połączeń pozwoli pasażerom wybrać się zarówno do ciepłych o tej porze roku miejsc, jak również uprawiać zimowe sporty. Mamy także nadzieję, że do naszego regionu nadal przybywać będą turyści zafascynowani – o każdej porze roku – urokami Krakowa i Małopolski – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Wśród nowości znajdują się takie kierunki jak: Fuerteventura (Ryanair), East Midlands (Jet2com), Walencja (Wizz Air) czy Tirana oferowana przez dwóch przewoźników Wizz Aira oraz Ryanaira. Temperatury zimą na Fuerteventura to przeciętnie 20 – 22 stopnie, w Walencji warto spacerować po plaży i rozkoszować się ciepłą, słoneczną pogodą niezwykłego o każdej porze roku miasta. W Tiranie zima nie przeszkadza w zwiedzaniu, można znaleźć także atrakcyjne hotele w znacznie lepszej cenie niż w sezonie turystycznym. Zamek Nottingham i Teatr Królewski, a także legenda słynnego Robin Hooda przyciągają do East Midlands turystów z całego świata przez cały rok.

Kraków Balice. Największy w historii zimowy rozkład lotów Ryanair

Patrycja Bliska 

Dieta pudełkowa z dostawą do Krakowa w strrrrasznie niskich cenach z okazji Halloween!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie