Kraków Live Festival nie odbędzie się. Wydano oświadczenie

Wiadomo, co z tegorocznym Kraków Live Festivalem. Od kilkunastu lat wydarzenie to odbywało się w różnych miejscach miasta, choć do 2022 roku domem tego brandu były tereny Muzeum Lotnictwa.

Złe informacje dla fanów Kraków Live Festival, którzy z niecierpliwością czekali na jego powrót. Niestety letnia impreza nie odbędzie się po raz kolejny. Organizatorzy wydali oświadczenie w tej sprawie.

„Z przykrością informujemy, że pomimo naszych starań, nie udało się zapewnić i stworzyć nowej przestrzeni festiwalowej, która umożliwiałaby realizację Kraków Live Festival na odpowiednim poziomie i skali w 2024 roku. W związku z tym, z przyczyn logistycznych i organizacyjnych, festiwal nie odbędzie się w tym roku” –  przekazali organizatorzy

W oświadczeniu napisano,  że możliwy jest powrót festiwalu w przyszłym roku – „Mamy nadzieję, że Kraków Live Festival, który od wielu lat jest ważnym elementem na mapie kulturalnej mapy miasta, Polski i Europy, powróci w nowej, krakowskiej rzeczywistości w 2025 roku.”.

Ostatnia edycja festiwalu odbyła się w 2022 roku. Wtedy na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego wystąpiły takie gwiazdy jak Future, Halsey, Taco Hemingway, Lewis Capaldi, Ava Max, Mimi Webb czy Kinny Zimmer.

Patrycja Bliska 

Opony motocyklowe – wszystko co musisz o nich wiedzieć

Najnowsze

Co w Krakowie