Kraków. Spłonęło Audi Q2 z wypożyczalni (ZDJECIA)

Samochód podpalono w nocy z wtorku na środę w krakowskich Bronowicach. „Audi Q2 z naszej wypożyczalni doszczętnie spłonęło ” – przekazali przedstawiciele wypożyczalni 4mobility. 

– Dziś o 3 w nocy otrzymaliśmy zgłoszenie, że Audi Q2 z naszej wypożyczalni doszczętnie spłonęło w okolicy krzyża „Pod Lipką” w Bronowicach. Przedwczoraj nasi pracownicy techniczni odbierali samochód po zakończonej przez klienta rezerwacji. W okolicy punktu widokowego przy krzyżu „pod Lipką”, na krakowskich Bronowicach, zastali oni samochód zakopany w polu. Z powodu zamarzniętej ziemi konieczne było wezwanie profesjonalnej pomocy drogowej. Niestety, w międzyczasie dostaliśmy informację o podpaleniu naszego samochodu. Obecnie współpracujemy m.in. z policją w celu wyjaśnienia sytuacji – poinformował Michał Kaczorowski z firmy 4mobility.

 – Każde takie zdarzenie jest dla nas szokujące i absolutnie niedopuszczalne. Aktualnie współpracujemy z organami ścigania, aby jak najszybciej wyjaśnić okoliczności zdarzenia – mówi prezes 4mobility Paweł Błaszczak.

Fot. 4mobility

 

Najnowsze

Co w Krakowie