Kraków. Prezent od Daniela Obajtka na wakacje. Orlen obniża ceny paliw!

Orlen ogłosił, że obniży ceny paliw na lato. Kierowcy mają otrzymać 30 gr zniżki za każdy litr kupionego diesla i benzyny, ale tylko do określonego limitu tankowań. Decyzja jest już podjęta – powiedział dzisiaj Daniel Obajtek. 

 – Na okres wakacyjny będzie obniżka cen paliw na stacjach benzynowych – zapowiedział w piątek prezes Orlenu Daniel Obajtek w Radiu Zet. Będą to „spore obniżki” – dodał. Zapowiedział, że szczegóły w tej sprawie zostaną ogłoszona w piątek o godz. 11. „Polacy, klienci będą zadowoleni. Będą to spore obniżki” – powiedział. Dodał, że obniżka cen będzie wprowadzona „na okres wakacyjny”.

 – Sądzę, że nasi klienci będą z tej promocji zadowoleni. Tak samo w tamtym roku ta promocja cieszyła się niesamowitym zainteresowaniem – powiedział szef koncernu.

W ubiegłym roku, żeby skorzystać z promocji na Orlenie, trzeba było dołączyć do programu lojalnościowego Orlen Vitay i posiadać aplikację Vitay. W 2022 r. kierowcy mogli uzyskać rabat w wysokości 30 gr brutto za litr na maksymalnie 50 l benzyny lub oleju napędowego. Przy dodatkowym okazaniu Karty Dużej Rodziny rabat został powiększony do wysokości 40 gr brutto za litr.

 

 

 

 

 

 

2 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie