Kraków. Prezent od Daniela Obajtka na wakacje. Orlen obniża ceny paliw!

Musisz przeczytać

Orlen ogłosił, że obniży ceny paliw na lato. Kierowcy mają otrzymać 30 gr zniżki za każdy litr kupionego diesla i benzyny, ale tylko do określonego limitu tankowań. Decyzja jest już podjęta – powiedział dzisiaj Daniel Obajtek. 

 – Na okres wakacyjny będzie obniżka cen paliw na stacjach benzynowych – zapowiedział w piątek prezes Orlenu Daniel Obajtek w Radiu Zet. Będą to „spore obniżki” – dodał. Zapowiedział, że szczegóły w tej sprawie zostaną ogłoszona w piątek o godz. 11. „Polacy, klienci będą zadowoleni. Będą to spore obniżki” – powiedział. Dodał, że obniżka cen będzie wprowadzona „na okres wakacyjny”.

 – Sądzę, że nasi klienci będą z tej promocji zadowoleni. Tak samo w tamtym roku ta promocja cieszyła się niesamowitym zainteresowaniem – powiedział szef koncernu.

W ubiegłym roku, żeby skorzystać z promocji na Orlenie, trzeba było dołączyć do programu lojalnościowego Orlen Vitay i posiadać aplikację Vitay. W 2022 r. kierowcy mogli uzyskać rabat w wysokości 30 gr brutto za litr na maksymalnie 50 l benzyny lub oleju napędowego. Przy dodatkowym okazaniu Karty Dużej Rodziny rabat został powiększony do wysokości 40 gr brutto za litr.

 

 

 

 

 

 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca