Kraków to nie tylko ŚDM. Co jeszcze?

Światowe Dni Młodzieży to główna impreza, która gości w naszym mieście, ale czy to wszystko co oferuje Kraków w tym czasie? Na szczęście nie. Zobaczcie gdzie można się bawić poza imprezami ŚDM.

W środę 27 lipca w ramach Kina Letniego Netia OFF Camera w Samo Ż przy Dolnych Młynów 10 o godz. 21 można zobaczyć film Petunia w reżyserii Asha Christiana.

Przez całe wakacje MOCAK – Centrum Sztuki Współczesnej przy Lipowej 4 zaprasza na wieczorne seanse filmowe, już w piątek 29 lipca o 21 dwa odcinki serialu The Knick w reżyserii Stevena Soderbergha.

W kinie Pod Baranami trwa Lenie Kinobranie – trwają projekcje pod hasłem Świat Młodych – bilety na seanse tylko 7 złotych.

Jeszcze dzisiaj można uczestniczyć w 9. Nocy Cracovia Sacra czyli święcie krakowskich kościołów i klasztorów – można znaleźć wiele ciekawych koncertów i wystaw w miejscach kultu religijnego Krakowa.

Trwa już od kilku dni Sztuka za 7-kę Lato 2016 – impreza w Kinie ARS przy Tomasza 11. Zostanie wyświetlonych 45 filmów i jak zapewniają organizatorzy, każdy znajdzie coś dla siebie, bo pojawią się na ekranach ARSu komedie, dramaty, dokumenty oraz filmy akcji. Bilety tylko 7 zł.

Wybierając się na jedno z wydarzeń, trzeba wziąć pod uwagę zmiany w organizacji ruchu oraz potencjalne problemy z dojazdem własnym samochodem.

(bg)

Najnowsze

Co w Krakowie