Kraków żegna Dariusza Gnatowskiego. Dwie uroczystości. Dziś msza w jego intencji, za kilka dni pogrzeb

Znane są szczegóły uroczystości pogrzebowych zmarłego kilka dni temu Dariusza Gnatowskiego. W piątek 30 października o godzinie 17:00 w Bazylice Świętego Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Krakowie (bazylika Na Skałce) zostanie odprawiona uroczysta msza żałobna w intencji popularnego aktora. Sam pogrzeb odbędzie się we wtorek, 3 listopada o godz. 12. Dariusz Gnatowski zostanie pochowany na cmentarzu Podgórskim.

Dariusz Gnatowski, znany ostatni głównie z roli Arnolda Boczka w serialu telewizyjnym „Świat według Kiepskich”, zmarł 24 października. Popularny aktor zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Trafił tam z ciężką niewydolnością oddechową. Potem okazało się, że miał koronawirusa.

Ze względu na zagrożenie epidemiczne udział w uroczystościach pogrzebowych będzie ograniczony. Dzisiejszą mszę będzie można śledzić w internecie. W samym pogrzebie będzie mogła uczestniczyć tylko najbliższa rodzina.

Uroczysta msza żałobna w intencji popularnego aktora zostanie odprawiona w piątek 30 października o godzinie 17:00 w Bazylice Świętego Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Krakowie (bazylika Na Skałce). Transmisje można będzie śledzić w interencie – https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=h5b-QqRl58E&feature=youtu.be

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego odbędzie się we wtorek, 3 listopada o godz. 12. Aktor zostanie pochowany na cmentarzu Podgórskim.

(GS)

Najnowsze

Co w Krakowie