Krakowscy dilerzy w rękach policji

Musisz przeczytać

Kolejni dilerzy narkotykowi wpadli w ręce krakowskich policjantów. Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali 19-latka, który w wynajmowanym mieszkaniu przechowywał i przygotowywał narkotyki do sprzedaży.

Policjanci mieli podejrzenia, że 19-latek może zajmować się handlem narkotykami i zorganizowali przeszukanie jego mieszkania. Funkcjonariusze odnaleźli kilka porcji narkotyków przygotowanych do sprzedaży – w sumie odnaleziono 30 gramów marihuany.

Do kolejnego zatrzymania doszło na terenie Kurdwanowa. Policjanci otrzymali informację o grupie osób, która miała zajmować się produkcją i handlem narkotykami. Zatrzymano dwóch mężczyzn i kobietę, która miała pomagać w całym procederze. W ich mieszkaniach zabezpieczono w sumie 295,31 gramów amfetaminy, około 14 gramów białej sproszkowanej substancji i niewielkie ilości marihuany. Dodatkowo zabezpieczono też 16 tys. złotych oraz profesjonalną wagę dilerską służącą do ważenia i porcjowania narkotyków i przygotowywaniu ich do sprzedaży.

Jeden z zatrzymanych usłyszał już zarzuty, wciąż trwa ustalanie ile narkotyków dilerzy mogli wprowadzić na rynek i poszukiwanie ich współpracowników. Policja nie wyklucza więc kolejnych zatrzymań.

(pt)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca