Krakowscy policjanci szukają nastolatki z dzieckiem. Już blisko miesiąc

Musisz przeczytać

Krakowscy policjanci cały czas prowadzą poszukiwania zaginionej 16-letniej kobiety z dzieckiem. Ostatni raz była widziana pod koniec czerwca. Policja apeluje o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dzieckiem.

„Nastolatka w dniu 28.06.2021 roku około godziny 15:10 trzymając na rękach swojego syna Wiktora Matejko (wiek 7 tygodni) wyszła z domu wczasowego – agroturystycznego, znajdującego się w miejscowości Owieczka (powiat limanowski) i udała się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z opiekunami” – informuje policja w Krakowie. Krakowscy policjanci cały czas prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety z dzieckiem.

Zaginieni to:
Agnieszka Matejko, lat 16. Rysopis: wiek z wyglądu ok 18 lat, wzrost około 155 – 160 cm, waga około 45 kg, sylwetka szczupła, włosy długie wiśniowo/rude oczy ciemne, twarz pełna, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, uzębienie pełne, mocno zarysowane brwi.
W chwili zaginięcia wymieniona ubrana była w jasno różową obcisłą sukienkę za kolano, różowe klapki.
Dziecko – Wiktor Matejko ( wiek 7 tygodni) ubrany był w białe body, znaków szczególnych – brak.

„Zaginiona wraz z dzieckiem udała się w nieznanym kierunku, pozostawiając wózek dziecięcy, ubrania swoje jak i dziecka wraz z rzeczami niezbędnymi do pielęgnacji dziecka oraz dowód osobisty. Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych o ich przekazanie bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu V Policji w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-916 lub 112” – apeluje krakowska policja.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca