Krakowscy radni wystąpią w… telewizyjnym turnieju?! „Dzisiaj zostało wysłane zgłoszenie”

Program telewizyjny / fot. Pixabay

Tego jeszcze nie grali! Krakowscy radni zgłosi się do telewizyjnego teleturnieju „Familiada”, emitowanego przez TVP 2. Jeżeli zgłoszenie samorządowców zostanie zweryfikowane pozytywnie to krakowianie będą mogli oglądać na szklanym ekranie zmagania: Łukasza Wantucha (Przyjazny Kraków), Dominika Homa (Przyjazny Kraków), Alicji Szczepańskiej (Kraków dla mieszkańców), Łukasza Sęka (Koalicja Obywatelska) oraz Iwony Chamielec (Koalicja Obywatelska). 

– Zapewne w przyszłym roku zobaczycie naszą piątkę w „Familiadzie” w TVP 2, dzisiaj zostało wysłane zgłoszenie – napisał na Facebooku Łukasz Wantuch. 

„Familiada” to jeden z najdłużej emitowanych turniejów telewizyjnych, a niektóre „suchary” prowadzącego Karola Strasburgera stały się kultowe. W grze biorą udział dwie drużyny, w których znajduje się po pięć osób. Prowadzący zadaje pytania, a uczestnicy zabawy muszą na nie odpowiedzieć, naciskając specjalny przycisk. Do finału przechodzą dwie osoby z wygranej drużyny, które będą odpowiadać na finałowe pytania. 

(red)

Zakłady bukmacherskie online – 3 zalety typowania przez Internet

 

Zobacz także