Krakowscy żużlowcy zwyciężyli w Gdańsku

Speedway Wanda Instal Kraków wraca z Gdańska z tarczą! Krakowianie po pasjonującym pojedynku pokonali Renault zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:44 i tym samym zdobyli trzy punktu dzięki którym znajdują się na 7. miejscu w ligowej tabeli.

Gdańszczanie przystępowali do niedzielnego pojedynku bez Oskara Fajfera, którego zastąpił Aureliusz Bieliński. Młody zawodnik nie był jednak w stanie powalczyć z bardziej doświadczonymi zawodnikami i swój udział w meczu zakończył po biegu juniorskich, w którym nie udało mu się przywieźć żadnego punktu.

To jednak gospodarze przeważali na początku spotkania i przez dłuższy czas byli na prowadzeniu. Wszystko zmieniło się, gdy goście wygrali dwa biegi z rzędu podwójnie i dali impuls do walki dla całej drużyny.

Wśród krakowian najlepiej spisał się Patrick Hougaard, który w całym spotkaniu zdobył dla Speedway Wandy Instal Kraków 10+3 pkt. Nie zawiedli również Zbigniew Suchecki, który zdobył 12 pkt., Sam Masters 11 pkt. oraz Grzegorz Walasek 7+1 pkt. i Edward Mazur 5+1 pkt.

Ostatecznie Speedway Wanda Instal Kraków pokonała Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:44.

(pt)

fot. Speedway Wanda Instal Kraków

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie