Krakowski artysta wyśmieje na koncercie Andrzej Dudę. Jeśli chcecie posłuchać to mamy dla Was bilety

W klubie Piękny Pies zostanie odpalona prawdziwa bomba za sprawą utworu „Krakowiaczek”! Kontrowersyjna piosenka, w której Marcin Bzyk-Bąk obraża prezydenta, zostanie wykonana podczas koncertu w najbliższy piątek! Mamy dla was bilety!

Marcin Bzyk-Bąk jest członkiem zespołu WU-HAE i krakowskim aktywistą, który w zeszłym roku próbował swoich sił w wyborach do rady miasta. Nowy rok rozpoczyna serią koncertów z zespołem Sztajemka. Pierwsze wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek w Klubie Piękny Pies w Krakowie. Następnie grupa zagra podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy i Lisewie.

Podczas koncertu zostanie wykonany utwór „Krakowiaczek”. W piosence autorzy wyśmiewają prezydenta za to, że czatował z nastolatkami na Twitterze. Pada nawet stwierdzenie, że Andrzej Duda „kaleczy Polskę przy pomocy Szydła”. W teledysku można zobaczyć prezydenta, który przebrany jest za grecką rzeźbę.

Krakowscy artyści obrażają Dudę! Skandaliczny klip [wideo]

Oprócz “Krakowiaczka” podczas wydarzenia będzie można usłyszeć hity takie jak m.in. „Kawa, papierosy i klucze”, „A ja lecę” oraz „No i jak?”. Bzyk wykona utwory wszystkich zespołów, w których grał do tej pory. Podczas koncertu nie zabraknie także piosenek skomponowanych z Jarosławem Śmietaną z Pięknego Psa.

– Zapraszam wszystkich gorąco. To jedna z niewielu okazji, żeby usłyszeć dobre solówki gitarowe na żywo.  Niestety, coraz więcej „koncertów” odbywa się z pół playbacku lub full playbacku – krytykuje Marcin Bzyk-Bąk.

Muzyk wspiera młode talenty z Krakowa

Marcin Bzyk-Bąk od trzech lat organizuje festiwal Nowa Huta Alternative. Impreza ma na celu promocję alternatywnej muzyki oraz młodych talentów. Wydarzenie ma także ocieplać wizerunek Nowej Huty i pokazać, że jest to nowoczesna i otwarta dzielnica. Muzyk wspiera młodych artystów, więc na koncercie w Pięknym Psie pojawi się krakowski muzyk Cybercorpse.

– Jest to młody, zdolny i wart pokazania nowohucianin – zachwala Marcin Bzyk-Bąk.

Cybercorpse wystąpi jako oprawa muzyczna koncertu. Artysta tworzy autorską muzykę elektroniczną, która jest połączeniem retro dźwięków z mroczniejszymi i cięższymi brzmieniami. Projekt działa od 2016 roku i do tej pory Cybercorpse stworzył ponad 60 utworów. Inspiracją muzyka są m.in. horrory z lat 80-tych. Nowohucianin skomponował także swoje interpretacje kawałków znanych metalowych zespołów m.in. Slayera oraz Death.

KONKURS***KONKURS***KONKURS***KONKURS***KONKURS***

Dla Czytelników KRKnews mamy podwójne zaproszenia na ten koncert. Zasady konkursu są bardzo proste: napiszcie jednym zdaniem, dlaczego to właśnie Wam należy się zaproszenie.

Na maile czekamy do czwartku (10.01) do północy. Proszę je wysyłać na adres: redakcja@krknews.pl, z tytułem KONKURS.

Ważne! Prosimy, aby każdy mail zawierał imię i nazwisko osoby, na którą w Klubie Piękny Pies będzie czekała podwójna wejściówka.

Zwycięzców poinformujemy w piątek do godz. 12.

A link do wydarzenia na Facebooku łapcie tutaj.

Zobacz także:

Krakowski zespół poszedł po całości i obraził prezydenta Dudę… Oto bomba 2018 roku!

 

Najnowsze

Co w Krakowie