Krakowski poseł ostro: „Społeczeństwo może pokazać PiS-owi wała”

Sytuacja w Polsce jest krytyczna. Widać wyraźnie szansę, że społeczeństwo podobnie jak Kozakiewicz w Moskwie, może pokazać im wała – pisze o rządach PiS-u Grzegorz Lipiec, krakowski poseł PO.

– Zbigniew Ziobro wysadzał rząd PiS w 2007 roku, po słynnym ataku na lekarza Garlickiego, później poprawił Agent Tomek i nastroje społeczne się zmieniły. Co prawda, fabryka propagandy, czyli kłamliwa tzw. publiczna robi dziś, co może, żeby tuszować lub odwracać uwagę, ale ciekawe czy to jeszcze wystarczy – pisze Lipiec na Facebooku.

Później poseł wymienia kolejne afery obecnego rządu, czyli: „osławione dwie wieże Kaczyńskiego, afery KNF, czy Bizancjum Kuchcińskiego”. 

– Przypomnę tylko, że rząd PO-PSL przegrał wybory nie przez te czy inne afery, tylko katalizatorem były nagrania Falenty, gdzie okazało się, że panowie z rządu mocno potrafią przeklinać, a jeden z nich zamiast kotleta, kupił grillowane ośmiorniczki. Inny nagrany, co ciekawe, to obecny premier Morawiecki. Notabene, nagrywający jest wg stanu na dziś w nieznanym miejscu, a informatorzy z tzw. Afery Podkarpackiej podobno się powiesili. Sytuacja jest w Polsce krytyczna. Widać wyraźnie szansę, że społeczeństwo podobnie jak Kozakiewicz w Moskwie, może pokazać im wała – pisze Lipiec.

Zbigniew Ziobro wysadzał rząd PiS w 2007 roku, po słynnym ataku na lekarza Garlickiego, później poprawił Agent Tomek i…

Opublikowany przez Grzegorz Lipiec Środa, 21 sierpnia 2019

Zobacz także