„Jak zwykle do późnych godzin nocnych obradował Sejm. Całkiem dużo udało się w Polsce zepsuć i rozdać”

Pod osłoną nocy tzw. Telewizja Publiczna, dostała od Was, szanowni podatnicy 1 miliard 260 milionów, na rok wyborczy. Usłyszymy dzięki temu jeszcze więcej bzdur i kłamstw. Cieszycie się? A to nie koniec – rozpoczyna swój wpis Grzegorz Lipiec, poseł PO z Krakowa. Polityk po każdym posiedzeniu sejmu publikuje post z informacją: co udało się w Polsce zepsuć.

Pod osłoną nocy zepsuliśmy sporo w służbie zdrowia. Powołaliśmy Agencję Badań Medycznych, na którą pójdzie ponad 260 mln złotych. Będzie nowy prezes,wiceprezesi, asystentki, samochody służbowe. A wiecie skąd pieniądze? Ano z NFZ, czyli z pacjentów. Zresztą PKB w służbie zdrowia spadł z 4,9 do 4,35 PKB. No bo, po co przecież dofinansowywać służbę zdrowia – pisze Lipiec.

Aha, podwyżka cen energii będzie do wyborów poukrywana w innych obciążeniach i rosnącym deficycie. Bzdurzył o tym minister Tchórzewski. 
Zdołaliśmy również ratyfikować kolejny sukces w polityce zagranicznej, a mianowicie podzielić sporne tereny morskie z Danią. Tak uczciwie, Polska-20%, a Dania-80%. Wielkie brawa – dodaje.

Nie odwołaliśmy ministra Ziobry, oraz przyjęliśmy nowe święto państwowe, a mianowicie Święto Chrztu Polski. Oczywiście gdy była propozycja, żeby ewentualnie było to święto ruchome w sobotę przed Wielkanocą, to większość się uparła, żeby to było 14 kwietnia, w dzień powstania ONR, czyli wiadomo co się będzie działo.

Zepsuwszy tak wiele udaliśmy się na niezasłużony odpoczynek i wyjeżdżamy z Warszawy – kończy polityk PO.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2287475017929258&set=a.410264578983654&type=3&theater
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie