Krakowski radny zaatakował Marszałka Województwa. ″Małopolska się zwija″

Witold Kozłowski

Ostro poszedł! Krakowski radny Dominik Jaśkowiec zaatakował Marszałka Województwa Witolda Kozłowskiego. ″Małopolska się zwija, bal na Titanicu trwa″ – napisał.

Jaśkowiec wytoczył dziś ciężkie działa i ostro zaatakował Kozłowskiego.

″Klęska Małopolski pod rządami Witolda Kozłowskiego. Znany z publicznych wydatków na luksusowe dobra Marszałek Województwa z Prawa i Sprawiedliwości stał się twarzą klęski samorządu Małopolski. Porażka w sprawie Małopolskiego Centrum Muzyki, Małopolskiego Centrum Nauki, nowej siedziby Urzędu Marszałkowskiego to tylko niektóre z klap jakie zaliczył. Widomym przykładem upadku jest wyprowadzka z naszego regionu wielu ważnych wydarzeń z Forum Ekonomicznym na czele. Małopolska się zwija, bal na Titanicu trwa…″ – napisał Jaśkowiec.

″Oczywiście zawsze można napisać, że to wina koronawirusa, władz Krakowa, Małopolskiej Konserwator Zabytków, poprzedników, współpracowników, złej pogody, powodzi oraz Donalda Tuska, tylko takimi stwierdzeniami nie ukryje się własnej nieudolności…″ – dodał krakowski radny.

Klęska #Małopolska pod rządami #WitoldKozłowski Znany z publicznych wydatków na luksusowe dobra Marszałek Województwa z…

Opublikowany przez Dominika Jaśkowca Poniedziałek, 31 sierpnia 2020

ml

Zobacz także