KRKnews i U Babci Maliny pomagają w czasie pandemii! Seniorzy otrzymują darmowe obiady wprost pod drzwi

Musisz przeczytać

Pomóż nam zanieść uśmiech i smaczny, darmowy posiłek. Portal KRKnews i restauracje U Babci Maliny organizują obiady dla krakowskich seniorów, którzy utknęli w swoich domach. Ciepłe dania są przywożone przez naszych kierowców wprost pod drzwi!

Nasza akcja rozkręciła się na dobre, ale wciąż czekamy na kolejne zgłoszenia. Codziennie otrzymujemy maile od wielu osób z prośbą o dostarczenie obiadu seniorom, których pandemia koronawirusa uwięziła w domu.

W związku z liczbą potrzebujących postanowiliśmy rozszerzyć pomoc i dziś czekamy na zgłoszenia ludzi ze Śródmieścia, Krowodrzy, Podgórza, Dąbia i Dębnik. Z wielką przyjemnością przywieziemy Wam darmowy ciepły posiłek!

Jak otrzymać obiad?

Zgłoszenie przyjmujemy mailowo pod adresem obiad@krknews.pl Obiady (zupa + drugie danie ustalane przez restaurację) przeznaczone są dla osób powyżej 70. roku życia z dzielnicy Śródmieście, Krowodrza, Podgórze, Dąbie i Dębniki. Wiadomość musi zawierać imię, nazwisko i adres osoby, do której ma trafić obiad.

Mail może być wysłany również przez osobę z rodziny potrzebującego seniora lub kogoś ze znajomych. Osoby, które otrzymają obiad, zostaną o tym poinformowane mailem. Liczba obiadów jest ograniczona.

Naszą akcję wspomóc mogą również wszyscy chętni poprzez wpłaty na konto wydawcy KRKnews. Dane do przelewu:

Fundacja – Instytut Rozwoju Mediów Lokalnych

Nr konta 05 1140 2004 0000 3202 7899 2933

Nazwa przelewu: Pomagam

Na pomoc potrzebującym seniorom przeznaczone zostanie 100 proc. wpłat.

Ponadto Restauracja u Babci Maliny przypomina również, że obiady wraz z dostawą można zamawiać także za pośrednictwem jej strony internetowej http://kuchniaubabcimaliny.pl/.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca