Król Instagrama opuszcza Wisłę! Pójdzie w ślad blogerek modowych?!

Denis Popović właśnie przechodzi do rosyjskiego Orenburga. Fani ‘Białej Gwiazdy’ raczej nie zapamiętają tego piłkarze z pięknych goli i efektownych dryblingów. Za to wszyscy zapamiętają jego szczere komentarze na Instagramie.

Słoweński pomocnik trafił do Wisły Kraków w lipcu 2015 roku. Wcześniej grał w barwach m.in. GKS-u Tychy i Olimpii Grudziądz. Popović był podstawowym Wisły. W tegorocznych rozgrywkach  zagrał w 19 meczach, w których strzelił jedną bramkę. W poprzednim sezonie wychodził na boisko aż 31 razy.

Źródło: Instagram

Liczby nie kłamią. Słoweniec regularnie grał w Wiśle, ale nigdy nie był jej kluczową postacią. W środku pomocy zawsze przysłonił go reprezentant Polski, Krzysztof Mączyński. Chodź na boisku nie boisku nigdy nie błyszczał, to na Instagramie był prawdziwą gwiazdą.

Popović swego czasu nie szczypał się w język. Nie przeszkadzało mu, że ma publiczne konto na Instagramie. Potrafił otwarcie odpowiedzieć w komentarzach: „spier***aj”.  Może to mało wyrafinowane, ale wszystko w żartach. Swoją drogą i tak nic nie przebije innego ex-Wiślaka Wilde-Donalda Guerriera, który pod jednym ze zdjęciem z nie bywałą finezją odpowiedział hejterowi: Twoja matka jest dziw*ą.

Źródło: Instagram

Słoweniec był królem szatni i dbał o atmosferę w klubie. Okazał wsparcie Rafałowi Pietrzakowi, gdy ten zmagał się z poważną kontuzją nogi. Nie on jeden nakręcał dobry humor w szatni. Petar Brlek i Zdenek Ondrasek byli wiernymi kompanami w żartach.

Dziś na social mediach Popovicia nie zobaczymy wulgaryzmów (być może ktoś mu powiedział, że ludzie mogą to różnie odbierać) , co raz więcej pojawia się za to zdjęć, na których dumnie prezentuje swój lifestyle. Czyżby po zakończeniu kariery chciał iść stronę blogerki modowej?

Źródło: Instagram

Tego nie wiadomo. Pewne jest za to, że Słoweniec przejdzie do słabego rosyjskiego klub – FK Orenburg. W kadrze Wisły zastąpią go nowe gwiazdy: Stlić i Llonch. Ale kto zastąpił go na portalach społecznościowych. 

Krystian Juźwiak

Zdjęcia: Instagram

Zobacz także:

Urodził się w Polsce, zagra w reprezentacji Iraku. Jest wiślakiem

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie