Krwawa awantura pod Krakowem. Uderzył sąsiada łopatą!

Mieszkaniec Wieliczki zadzwonił na policję i poinformował, że jego znajomy został przed chwilą uderzony łopatą w głowę przez sąsiada.

„Na miejsce zdarzenia, został niezwłocznie skierowany patrol. Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej, 22-letni pokrzywdzony wracając do domu przechodził koło posesji swojego sąsiada. W pewnym momencie został zaatakowany słownie przez niego. Kiedy nie reagował na groźby i zaczepki, krewki 29-letni sąsiad wybiegł na ulicę i uderzył go łopatą w głowę” – czytamy w komunikacie policji.

Poszkodowanemu udało się uciec przed agresorem na swoją posesję. W domu, zalanego krwią 22-latka, opatrzył znajomy, który natychmiast na miejsce wezwał karetkę pogotowia oraz policję. Pokrzywdzony został zabrany do szpitala.

Sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad pół promila w organizmie. Policjanci zatrzymali 29-latka i doprowadzili do komendy. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut gróźb karalnych, uszkodzenia ciała oraz posiadania środków odurzających (mundurowi ujawnili je w jego miejscu zamieszkania).Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.

Jak zapewnić roślinom optymalne warunki w tunelu foliowym?

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie