Kto złapie smoka? Niecodzienne zawody na stadionie Wisły

Musisz przeczytać

W sobotę startuje bieg na 1906 metrów, który jest jednym z elementów obchodów 115-lecia Wisły Kraków. Wcześniej, na krótszych dystansach, pobiegną dzieci.

Dzieci już od godz. 9, dorośli o 11 i 11.30 – tak w skrócie wygląda program zawodów „Bieg za smokiem”.

– Biuro Zawodów zlokalizowane na trybunie wschodniej w sektorze E w dniu biegu (9 października) działać będzie w godz. 8.00-10.00 – informuje Wisła.

A oto program:

– Dla dzieci, które pobiegną z nami w sobotę zaplanowane zostały dodatkowe atrakcje! Po każdym biegu najmłodsi mogą wziąć udział w treningu zorganizowanym przez Akademię Piłkarską Wisły Kraków, a także pomalować twarz. Spotkanie dzieci uczestniczących w biegu będzie przy wejściu na sektor E11-E12 – informuje Wisła.

A jeśli chodzi o starszych uczesnitków biegu na 1906 m, to z powodu określonej liczby uczestników, przewidziane są dwie fale startujących. Pierwsza zacznie o godzinie 11.00, druga o 11.30. – Każdy biegnący może dowolnie wybrać jedną z powyższych godzin – podaje Wisła.

Od rana na wszystkie osoby towarzyszące biegaczom, a także samych uczestników czekać będą foodtrucki zlokalizowane na stadionowym parkingu od strony ulicy Reymonta.

 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca