Aktualności Biznes

Kupiłeś tę wódkę? Nie pij jej! Producent wycofuje butelki ze sklepów

Kogoś mogła spotkać przykra niespodzianka. Producent wódki Luksusowa postanowił wycofać ze sklepów całą partię butelek. Z wódką było coś nie tak, a przede wszystkim – miała nieprzyjemny zapach.

Firma Wyborowa SA apeluje do osób, które kupiły Luksusową ze zidentyfikowanej partii o niespożywanie ich. Impreza może zamienić się w koszmar.

Jak czytamy w komunikacie producenta: “Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte, pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku”. Po kilku reklamacjach firma postanowiła wycofać z rynku całą partię.

„Wyborowa S.A. pragnie podkreślić, że bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość naszych produktów mają dla nas priorytetowe znaczenie. Obok działań związanych z jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji, prowadzone są prace mające na celu wyeliminowanie możliwości wystąpienia podobnych zdarzeń w przyszłości” – zapewnia producent.

Jak sprawdzić, czy mamy w domu butelkę trefnej wódki? Po pierwsze, chodzi o pojemniki o pojemności 0,7 litra. Po drugie, numer trefnej partii to 17112061. Znajduje się w górnej części butelki.

Producent zapewnia, że spożycie tej wódki nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka. A to dość ciekawe, bo podobno każdy alkohol szkodzi.

Firma uruchomiła specjalną infolinię o numerze telefonu (022) 53 53 235. 

(wm)

fot. Pixabay