Aktualności Kultura

W kwietniu kolejna edycja Przeglądu Kabaretów PAKA. Nie zabraknie największych gwiazd sceny kabaretowej

Ból mięśni brzucha zagwarantowany. W kwietniu w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się 34. Przegląd Kabaretów PAKA. Ruszyła właśnie przedsprzedaż biletów na to wydarzenie.

Tegoroczny przegląd odbędzie się w dniach 12 – 15 kwietnia. Impreza zakończy się wyjątkowym koncertem, a na scenie zobaczymy znakomitych artystów z całej Polski, którzy rozbawią publiczność.

W tegorocznej edycji festiwalu nie zabraknie PRLowskich „smaczków”. Artyści z przymrużeniem oka będą wspominać czasy, kiedy z pompą obchodzono Święto Pracy, Święto Kobiet czy nagradzano przodowników pracy.

W konkursie głównym kabarety oceniać i nagradzać będzie jury w składzie: Zofia Czerwińska, Rafał Kmita, Beata Harasimowicz, Marcin Wójcik, Ewa Błachnio oraz Robert Korólczyk. Oprócz tradycyjnych kabaretonów zaprezentowane zostaną uwielbiane przez widzów pakowskie koncerty: pojedynki, improwizacje i gale.

W podsumowującym koncercie jubileuszowym udział wezmą największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej m.in.: AD HOC, Ewa Błachnio, Agnieszka Marylka Litwin i Robert Górski, Improband.

(wm, krakow.pl)