Liga Mistrzów w Tauron Arenie za 15 zł

Najlepsza hokejowa liga świata, zagości na krakowskiej Tauron Arenie. Nasze hokejowe „pasy” zadbały o to, by krakowscy kibice oglądali spotkania z najwyższej półki. To wszystko za sprawą Champions Hockey League w której Cracovia rozpoczyna serię gier.

Dokładnie za tydzień w Tauron Arenie, spotkaniem z HC Spartą Praga, Cracovia rozpocznie swoją batalię o punkty w fazie grupowej Hokejowej Ligi Mistrzów. W ramach tej ligi, spotkania rozgrywa 48 drużyn z lig europejskich. Do tej pory, nie mieliśmy przedstawiciela w tych elitarnych rozgrywkach.
Drugim rywalem Cracovii, będzie lider klasyfikacji wszech czasów szwedzkiej ligi – Färjestad BK .

Dzięki zaangażowaniu miasta Kraków, wielkich mistrzów Cracovia ugości po mistrzowsku w TAURON Arenie Kraków. Jej mecze obejrzeć będzie mogło nawet 13,5 tysiąca widzów. –Mecze Hokejowej Ligi Mistrzów to wielki zaszczyt dla Krakowa – podkreślił prezydent Jacek Majchrowski.

Mecze spod znaku Champions Hockey League w Krakowie zobaczą z pewnością nie tylko krakowianie, ale i kibice hokejowi z całego kraju. Ceny biletów na mecze „pasów” zaczynają się od 15 zł, a promocyjna cena na oba spotkania to 22 zł.

Przypomnijmy, że mecze Comarch Cracovii ze Spartą i Färjestad BK, odbędą się już 17 i 19 sierpnia. Początek o godzinie 19:30.

(bg)

 

Najnowsze

Co w Krakowie