Listy gończe za dwójką skazanych. Szuka ich policja. Może ich widziałeś…

fot. KWP Kraków

Małopolska policja poszukuje dwóch mężczyzn, za którymi wydano listy gończe. Publikuje dane i zdjęcia poszukiwanych. Mają wyroki i powinni trafić do więzienia.

Pierwszy poszukiwany to 33-letni Kamil Puchalski. Skazany poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo. 33-latek ostatni raz zameldowany był w Krakowie przy ulicy Morawskiego.

Kraków, 33-letni Kamil Puchalski poszukiwany listem gończym Skazany Kamil Puchalski poszukiwany jest na podstawie…

Opublikowany przez Małopolska Policja Czwartek, 30 lipca 2020

„Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Krakowie pod nr tel. pod nr tel. 47 83-52-912 lub 112”- apeluje policja

Drugi z mężczyzn to 38-letni Damian Tasman. Skazany poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Krakowie, do odbycia pozostałej kary z 2 lat pozbawienia wolności za kradzież, oszustwo i poświadczenie nieprawdy. 38-latek ostatni raz zamieszkiwał w Libiążu przy ul. Obieżowej.

Kraków, 38-letni Damian Dasman poszukiwany listem gończymSkazany Damian Dasman poszukiwany jest na podstawie listu…

Opublikowany przez Małopolska Policja Czwartek, 30 lipca 2020

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Krakowie pod nr tel. pod nr tel. 47 83-52-912 lub 112.

Policja ostrzega, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie zapewnienia utrzymania tajemnicy co do osoby informującej o poszukiwanych.

(red)

Zobacz także