„Łowca pedofili” w akcji. Obleśny typ już w rękach policji!

Jak dobrze, że tacy ludzie jeszcze są między nami. „Łowca pedofili” sam namierzył obleśnego typa i przed traumą uratował pewnie niejedno dziecko.

W poniedziałek z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie skontaktował się internauta zajmujący  się wyszukiwaniem w sieci pedofili.  Poinformował, że logując się poprzez czat internetowy, jako 13-letnia dziewczynka, nawiązał kontakt z mężczyzną podającym się za 28-latka z Krakowa, który będąc przekonany, że rozmawia z małoletnią proponował „jej” kontakt seksualny. W korespondencji „28-latek”  zaproponował spotkanie w centrum handlowym w Chrzanowie, finałem którego miało być współżycie seksualne.

„Chrzanowscy kryminalni  zorganizowali na pedofila zasadzkę i mężczyzna został zatrzymany w miejscu, gdzie oczekiwał na spotkanie. Okazało się, że to 33-latek z województwa podkarpackiego, ostatnio zamieszkujący z Krakowie. Wśród rzeczy osobistych zatrzymanego znaleziono różnego rodzaju akcesoria, które zamierzał wykorzystać podczas  kontaktów seksualnych z „dziewczynką”, do której pisał” – informuje policja.

Prokuratura już przedstawiła zatrzymanemu zarzut złożenia małoletniej poniżej 15. roku życia propozycji obcowania płciowego, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowany został dozór policyjny i zakaz kontaktowania się z małoletnimi. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

ip

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie