„Łowcy Głów” zatrzymali w Krakowie groźnego członka włoskiej mafii [video]

Musisz przeczytać

Krakowscy „Łowcy Głów” najpierw wpadli na trop, a później zatrzymali  Domenica F., członka jednego z najgroźniejszych mafii na świecie.

Z informacji wynikało, że Domenico F., poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania, członek jednej z najgroźniejszych mafijnych organizacji przestępczych na świecie, o nazwie „Ndrangheta”, może przebywać na terenie naszego kraju.

– Ze sprawdzeń wynikało, że poszukiwany ma powiązania w województwie małopolskim i może przebywać na terenie Krakowa. W sprawę niezwłocznie włączono Wydział Kryminalny Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, a krakowscy „Łowcy Głów” podjęli intensywne działania, które prowadzili nieprzerwanie przez kilka ostatnich dni – informuje policja.

Wykonane czynności doprowadziły do ustalenia, że poszukiwany chwilowo opuścił terytorium Polski. Szybka wymiana informacji w czasie rzeczywistym z kilkoma krajami, pozwoliła jednak uzyskać informację, że Domenico F. w godzinach porannych, dokładnie 18 listopada, wjechał na teren Polski.

– Kilka godzin później policyjni „Łowcy Głów” Wydziału Kryminalnego KWP w Krakowie, podczas dynamicznej akcji, zatrzymali poszukiwanego w pojeździe, na jednej z ulic Krakowa. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów, nie chciał otworzyć drzwi samochodu. Policjanci  wyważyli drzwi pojazdu i zatrzymali 37-latka. Poszukiwany był zaskoczony akcją policjantów. Miał mnóstwo rzeczy osobistych, ubrań – co wskazywało, że  zamierzał w Polsce spędzić dłuższy czas – relacjonuje policja.

Włoch spędził noc w pomieszczeniach dla zatrzymanych w komendzie wojewódzkiej. Wkrótce zostanie doprowadzony do sądu, który zadecyduje o jego ekstradycji i oddanie w ręce włoskiego wymiaru sprawiedliwości.

fot. zdjęcie poglądowe

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca